İzmir Klima ve Kombi Servis Hizmetleri

7/24 Aynı Gün Servis

Hizmet Verdiğimiz Markalar

Listede bulunmayan markalar hakkında bilgi almak için bizi arayın

0850 303 21 21

İzmir Kombi Servisi

İzmir Kombi Servisi ve bakım hizmetleri veren firmamız İzmirin her ilçesine teknik servis hizmetini aynı gün içinde 7/24 sunmaktadır.

Kombi Bakımı

Kombi bakım servisi ,Kombileriniz arızalı olmasa da güvenliğiniz için ve enerji verimliliği için hayati önem taşımaktadır.

Kombi Teknik Servis

İzmir kombi servisi olarak ,kombiler önce yerinde yada gerekli görülürse teknik servisimizde en ince ayrıntısına kadar incelenir ve size detaylı bilgi verilir.

İzmir Merkez Servis Hizmetleri

İzmirin tüm ilçe ve semtlerine hizmet vermekteyiz.

İzmir merkez kombi servisi ‘nin önceliği %100 müşteri memnuniyeti ve satış sonrası destektir. .Kombi servisi İzmir tüm kombi markalarına hitap eden teknik personel ve çözümlerimiz sayesinde her geçen gün daha kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı servis sunmaktayız.

Sadece kombi servisi hizmetlerimiz için özel olarak oluşturmuş ve düzenli olarak eğitime tabii tutulan deneyimli teknik bakım kadromuz ile müşterilerimizin hizmetindeyiz. Konusunda ustalaşmış personellerimiz ve yerinde servis için gerekli donanıma sahip 3 gezici mobil ekibimiz ile haftanın her günü kombi arızalarınıve sorunları çözmek için çalışıyoruz.

Daha verimli ısınma ve tasarruf için kombi bakımınız ve petek temizliği işlemlerini mutlaka yaptırınız.

Kombi markası yada modeli her ne olursa olsun İzmir kombi servis teknik ekibi arızanın giderilmesini sağlayacaktır.Her zaman bir telefonunuz yeterlidir.

Bizi Arayın! 0850 303 2121

İzmir Merkez Servis Hizmetleri

Beyaz Eşya servisi izmir ,arıza servisi olarak haftanın 7 günü hizmetindeyiz.
İzmir teknik servii çağrı merkezi telefon 0850 303 21 21

Call Now Button0850 303 21 21